Biuro tłumaczeń i interpretacji

Vocably Inc. specjalizuje się w tłumaczeniach, lokalizacji i zarządzanych rozwiązaniach językowych dla dużych i małych klientów

Oferujemy elastyczne ceny i usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych dopasowane do twoich potrzeb.

Co oferuje vocably inc.

Profesjonalne usługi językowe
tłumaczenie, interpretacja i lokalizacja

translator

Usługi tłumaczeniowe to nasza specjalność

Świadczymy szereg usług m.in. telefonicznych, konferencyjnych, tłumaczeń osobistych itp. w zależności od Państwa potrzeb.

001-file

Nasi lingwiści to wysoko wykwalifikowani specjaliści

Vocably z dumą prezentuje szereg usług tłumaczeniowych świadczonych przez nasz wysoko wykwalifikowany zespół składający się z ponad 600 profesjonalnych tłumaczy.

003-chat

Szeroki zakres usług tłumaczeniowych

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tłumacza korporacyjnego, tłumaczenia konsekutywnego na spotkaniu, czy tłumaczenia na odległość, Vocably może obsłużyć Twoje zlecenie.

002-transcription

Dostosowane transkrypcje wszystkich typów mediów

Vocably świadczy usługi transkrypcji i maszynopisania w ponad 40 językach dla wszystkich branż i zawodów w przystępnej cenie.

Siła starannie dobranego zespołu profesjonalnych tłumaczy

Nasza agencja oferuje usługi tłumaczeniowe, usługi tłumaczeniowe SEO oraz usługi ustne w wielu kombinacjach językowych, od najbardziej powszechnych po te najrzadsze.

W zależności od potrzeb i budżetu możesz wybrać pomiędzy samym tłumaczeniem, tłumaczeniem z drugą edycją lub tłumaczeniem z korektą.

009-document

Tłumaczenie dokumentów

Świadczymy szereg usług, w tym telefoniczne, konferencyjne, tłumaczenia osobiste itp. w zależności od Twoich potrzeb.

006-smartphone

Lokalizacja oprogramowania

Istnieją setki sposobów, w jakie projekt tłumaczeniowy może zmienić kierunek, w tym telefon, tłumaczenie ustne itp., w zależności od Twoich potrzeb.

007-average

Tłumaczenia finansowe

Świadczymy szereg usług, w tym telefoniczne, konferencyjne, tłumaczenia osobiste itp. w zależności od Twoich potrzeb.

008-city-hall

Ocena rządu

Istnieją setki sposobów, w jakie projekt tłumaczeniowy może wypaść z rytmu, w tym telefon, tłumaczenie ustne itp., w zależności od Twoich potrzeb.

002-team

Małe i Dedykowane Grupy

Będziesz częścią małej grupy uczącej się na tym samym poziomie.

003-birthday-boy

Wesoła i Radosna Atmosfera

Dobre samopoczucie ucznia to podstawa

004-compass-1

Korepetycje szyte na miarę

Plan nauki skupi się na Twoich indywidualnych potrzebach.

Nie idzie ci najlepiej w obcym języku?

Każdy może doskonalić swoje umiejętności!

To, czy potrzebujesz szkolenia ogólnego, biznesowego, wykonawczego, technicznego czy egzaminacyjnego, będzie zależeć od Twoich konkretnych potrzeb, celów i kontekstu.Zalecamy, aby wszyscy nasi klienci skorzystali z naszej bezpłatnej usługi konsultacyjnej, która określi wymagania dotyczące szkoleń językowych Twojej firmy i udzieli wskazówek, jak najlepiej poprawić się w jak najkrótszym czasie.

Popularne języki tłumaczeniowe

Niewielki wybór najpopularniejszych języków, które tłumaczy Vocably.

Vocably zapewnia pełny pakiet usług tłumaczeniowych i lokalizacyjnych we wszystkich głównych językach europejskich, azjatyckich, bliskowschodnich, afrykańskich i amerykańskich – mamy doświadczenie w ponad 20 językach. Language Connections regularnie tłumaczy zarówno z, jak i na języki wymienione poniżej.

Angielski
Arabski
Niemiecki
Francuski
Chiński

Ostatnio zadawane pytania

Odpowiedź na najczęściej zadawane pytania

Zebraliśmy nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące usług tłumaczeniowych. W naszych często zadawanych pytaniach dotyczących usług tłumaczeniowych znajdziesz informacje o harmonogramach, ocenach, naszych procesach i nie tylko.

man-reading-a-book-2861798
selective-focus-photo-of-man-using-laptop-1438081

Wszyscy klienci są równie ważni, bez względu na wielkość. Niezależnie od tego, czy jesteś małą organizacją non-profit, czy globalną korporacją, dostosujemy nasze usługi do Twoich potrzeb i przekroczymy Twoje oczekiwania.

Najlepszym sposobem uzyskania dokładnej ceny za projekt tłumaczenia językowego jest wypełnienie naszego formularza wyceny. Po jego wypełnieniu udzielimy Ci bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji.

W przeciwieństwie do naszych rówieśników, którzy przeszli w kierunku zautomatyzowanej technologii, aby uzyskać przewagę konkurencyjną pod względem kosztów i zmaksymalizować zyski kosztem dokładności, pozostaliśmy wierni naszemu zamiarowi współpracy wyłącznie z wysoko wykwalifikowanymi tłumaczami.

Nasi eksperci merytoryczni są zawsze gotowi spełnić Twoje najbardziej wymagające wymagania językowe w dowolnej dziedzinie. Nasz oddany zespół będzie pracował z Tobą nad Twoim projektem, aby zapewnić jego sukces.

Jakość jest najważniejsza

Ale czas czasami też ma znaczenie

Błyskawiczne rozwiązanie

Szybkie tłumaczenie i lokalizacja

per standard page

Rozwiązanie premium

Ekonomiczne i szybkie tłumaczenie i lokalizacja

per standard page

Ultra
rozwiązanie

Profesjonalne tłumaczenie i  lokalizacja

per standard page

Rozwiązanie supreme

Profesjonalne usługi tłumaczeniowe i recenzyjne

per standard page

NAjnowsze i najbardziej popularne z naszego bloga

Ostatnie wiadomości i wydarzenia

Popular posts:

Co oferuhe vocably inc.

Posiadamy wiedzę i
umiejętności do obsługi projektów

Nasz dostawca usług językowych uzyskał certyfikat ISO. Norma ta określa wymagania dotyczące podstawowych procesów biura tłumaczeń, zasobów i innych aspektów niezbędnych do świadczenia wysokiej jakości usług tłumaczeniowych

(Visited 36 times, 1 visits today)